Laste saaliturniiril Võru Helios Cup võitis 2002. aasta poiste konkurentsis esikoha FC Elva ja 2004. aasta poiste seas Tartu FC Heliose punane meeskond. Meie poiste poiste päralt jäi mõlemas vanuseklassis kaks viimast kohta.

„Poisid pole etteotsa küündinud, kuna olen kõigile võrdselt mänguaega andnud ja mängitanud neid eri kohtadel, mis  pole päris harjumuspärased. Seega on kohati tulnud sisse vigu, mis ei lase kõrgete kohtade eest võidelda. Samas tulevikku silmas pidades on vaja kõiki mängijaid arendada ja õpetada erinevatel positsioonidel mängima,” selgitas treener Jaanus Vislapuu.

Tema sõnul mängisid 2004. aasta poisid täna alagrupis kolm üsna head mängu. „Elus esimest korda võideti Põlvat ning ka viik Tammekaga on just mänguliselt väga hea tulemus. Nägin seda, mida näha tahan ning tean, kuidas edasi minna,” lausus ta. „Teine meeskond tegi samuti Elva, Põlva ja turniiri võitjaga tublid mängud. Lagunemine tuli Tammeka vastu.”

Kui 2004. aasta poistega jäi treener rahule, siis 2002. aasta poiste seis pole tpraegu nii hea. „Seal on vaja kõvasti vaimselt juurde panna, et saaks mängu korralikult käima. Võimed iseenesest lubavad enamat,” ütles ta.

Korralduse poolelt sujus kõik ladusalt ning ehkki erinevaid võistkondi polnud väga palju, oli turniiri tase sel aastal tugev.

Järgmisel nädalavahetusel mängivad Võru Helios Cupil 2003. ja 2005. aastal sündinud poisid.

2002. a sünd poiste turniir
2004. a sünd poiste turniir