Meie meeskond tegi võõrsil 4:4 viigi FC Elva duubliga ja on kolme vooru järel II liiga põhja-idapiirkonnas tabeli keskel. Kaotusekibedust pole me veel tundnud, kuid viikidega oleme punkte loovutanud.

Ka Elvasse sõitsime kolme punkti järele, kuid leppida tuli ühega. Kokkuvõttes on seekordne tulemus siiski igati aus, sest olime ise kaitses kehvad ja tublilt mänginud vastane vääris viiki.

Mäng algas meile hästi ning tosina minutiga asusime Eduard Desjatski väravatest kaheväravalisse eduseisu. Esimese värava eeltöö tegi 6. minutil vastaste väravavahilt julgelt palli noolima läinud Andre Väin, kes palli kätte sai ja selle siis otsajoonelt Desjatskile löögi peale ette andis. Viis minutit hiljem leidsime kontrarünnakul diagonaalsöödu äärele, sealt liikus pall keskele Raul Rebasele, kes ühe puutega Reijo Künnapuule jätkas, viimane söötis edasi ja Desjatski lõi otse õhust esimese puutega 2:0. Selle tulemusega mindi ka vaheajale.

Teiseks poolajaks tegime kaks vahetust ja järgmised 20 minutit tegutsesime kaitses kehvalt. Kuidagi ei saadud enam hakkama vastase pikkade autide ja standardolukordade kaitsmisega. 53. ja 65. minutil löödud väravatega jõudsid elvakad viigini. Mõlemal korral lasti meile trahvikasti pikk pall, mida siis veel peaga edasi pikendati ning teised pallid pandi meile võrku.

66. minutil jäime juba kaotusseisu – kaotasime keskväljal palli ja vasturünnaku lõpetasid väljakuperemehed täpse löögiga 20 meetrilt. Õnneks suutsime vaid kolm minutit hiljem viigistada, kui Väin hea diagonaalsöödu sai, keskele murdis ja kasti tagant täpselt ära lõi.

Viis minutit enne mängu lõppu tehti meie vastu viga ning sellele järgnenud karistuslöögist viis Aleksandr Pruttšenko meid uuesti juhtima. Tema löök oli kui koopia üle-eelmises mängus Tartu Kaleviga sooritatust – ligi 25 meetrilt otse ristnurka.

Kahjuks libises võit vaid kolm minutit hiljem ikkagi peost, kui pall karistusalas mättalt õnnetult vastu Karlis Karro kätt põrkas ja Elva selle karistuseks määratud penalti realiseeris.

Uuel nädalal seisab meie meestel ees kaks kodumängu: kolmapäeval väikse kariksarja 1/32-finaal Tallinna FC Maksatranspordiga ja pühapäeval liigamäng Maardu Linnameeskonna duubliga.

Tõusude ja mõõnadega kulgenud mäng lõppes väravaterohke viigiga.