Täna jõudsid lõpule tänavuse Elva Cupi turniirid, kus olime esindatud kuue võistkonnaga ning teenisime kahes vanuseklassis teise koha.

Üleeile saavutasid teise koha meie U12 poisid. Kui nelja esimest vastast võideti nulliga (Keila JK-d 4:0, FC Elva punast tiimi 2:0 ja valget 1:0 ning Põlva Lootost 3:0), siis esikoha saatuse otsustanud mängus jäädi 0:3 alla Tartu Heliosele. Meie parim väravakütt oli kolme tabamusega Daniel Varikov.

Eile jõudsid U13 poisid esikohale veelgi lähemale, kaotades finaalis FC Elvale 2:2 lõpenud normaalaja järel penaltitega 2:4. Alagrupis mängiti Elvaga väravateta viiki ning kolme ülejäänud vastast võideti, poolfinaalis saadi Pärnu JK-st jagu 1:0. Resultatiivseimana lõi Karl-Markus Tuul kolm väravat.

Eilset U9 vanuseklassi B-tasandi turniiri alustasid meie poisid kolme võiduga, aga kaotasid siis alagrupi viimases mängus FC Heliose Veeriku meeskonnale 1:2 ja seejärel 3.–4. koha mängus ka Põltsamaa Spordile 2:3.

Esmaspäeval võistlustules olnud U15 poisid said kirja kaks võitu, viigi ja kaotuse ning neljanda koha. Sama vanad tüdrukud võitsid neljast mängust ühe.

Viimastena mängisid täna Elva Cupil meie U11 poisid, kes said viienda koha. Alagrupis satuti kokku kahe hilisema finalistiga ning neile tuli alla vanduda – Tartu JK Merkuur-Juuniorile 1:4 ja Pärnu JK valgele tiimile 1:2. Ülejäänud kaks alagrupimängu ning mõlemad kohamängud võideti.

Meie U12 poisid saavutasid Elva Cupil teise koha. (Foto: FC Elva)