Tänases Esiliiga B teise ringi lõpetanud mängus oli meil tööpäeva ja vigastuste tõttu jälle palju puudujaid ning jäime JK Tabasalule võõrsil 1:3 alla.

„Kõik läks valesti, mis valesti minna sai. Ise olime kehvad, kohtunik oli kehv ja lisaks kõigele oli ilm ka kehv. Ja nii ta läkski,” ütles meeskonna treener Jaanus Vislapuu.

Esimese värava kinkisime väljakuperemeestele mängu esimese veerandtunni lõpus. Lauri Pilve tagasisööt väravavaht Mihkel Lipingule jäi nõrgaks, Tabasalu tipuründaja Kersten Lõppe napsas palli vahelt ja avas skoori.

Poolaja viimasel minutil õnnestus Tabasalul meie kaitseliini taha sööt anda ja Lõppe realiseeris, kasvatades võõrustajate edu kaheväravaliseks. Meie kaitse lekkis esimesel poolajal veel korduvalt ja oli õnne, et kaotusseis suuremaks ei kasvanud.

Teisel poolajal saime vahetustega kaitse pidama ning kümneminutise mängu järel lõi Kert Joakit ühe värava tagasi. Enamat kahjuks ei tulnud. Lisaks asus väljakuperemeestele appi ilmataat – tuul paisus tormiks ja oli meile otse vastu, nii et isegi pikka palli oli lahti mängida võimatu.

Umbes 15 minutit enne lõpuvilet muutis pall meie karistusalas Karlis Karro varbast suunda, Liping sai palli kätte, aga kohtunik tõlgendas kodumeeskonna nõudmise peale olukorda väravavahile tagasimänguna ning määras viie meetri kasti joonelt vabalöögi. Tabasalul lõi veel ühe värava ja sellega oli mängu tulemus otsustatud.

Kohtumise lõpus tõmmati Sören Veiolainenil vastaste värava julmalt jalad alt, aga kohtuniku vile vaikis ja penaltit meile ei antud. „Lisaks sellele, et ise palju eksisime, oli ka väga kehv vile,” sõnas Vislapuu.

Kaotus oli järjest juba neljas ning ehkki tabelis püsime veel kuuendal kohal, siis vahe esiviisikuga jälle kasvas ja tagantki tulevad konkurendid aina lähemale. 18 kohtumisega oleme teeninud 25 punkti ehk ühe vähem kui mullu sama ajaga.

Kolmandat ringi alustame laupäeval Viimsis sealse meeskonnaga mängides.

Tabasalu Arenal tuli meie meestel väljakuperemeeste paremust tunnistada.