Meie meeskond läks täna võõrsil eelmise aasta II liiga põhja-idapiirkonna võitja Maardu Linnameeskonna vastu Hannes Helsteini väravast küll juba esimesel mänguminutil 1:0 juhtima, aga lõpuks tuli vastu võtta ikkagi 1:4 kaotus.

Juhtvärava järel jäime kõva surve alla ning kaotasime poolaja 1:3. Teisel poolajal üritasime mängu tagasi tulla ja 77. minutil teenisime ka penalti, aga meie meeskonna eest täna oma 100. liigamängu pidanud Andre Väin lõi selle kahjuks mööda. Korra tabasime karistuslöögist veel vastase väravalatti, aga vahet vähendada ei õnnestunud ja hoopis Maardu lõi mängu lõpus veel ühe värava.

„Tugevam meeskond võitis, aga olime ka ise mängus kohati päris hästi sees,” kommenteeris meie mängiv treener Arsen Katšmazov.

Järgmisel laupäeval mängime kodusel Barrus Arenal Viimsi JK duubliga.