Tänavustel Eesti noorte meistrivõistlustel oleme esindatud seitsme võistkonnaga.

U16 II liigas on meie poiste vastasteks JK Sillamäe Kalev, Raplamaa JK, Tallinna FC Levadia, Saku Sporting, JK Vasalemma, Tallinna FC Flora, Tartu FC Helios ja Rakvere JK Tarvas. Mängitakse turniirisüsteemis kodus-võõrsil printsiibil.

U15 II liiga lõuna-idapiirkonda kuuluvad peale meie meeskonna veel FC Elva, Valga FC Warrior, Põlva FC Lootos, FC Ülenurme, Tartu FC Helios, Jõhvi FC Lokomotiv ja Kiviõli FC Irbis. Esmalt mängitakse omavahel üks ring ning seejärel moodustatakse kolme piirkonna meeskondadest vastavalt tulemustele kaks tugevusgruppi, kus ees veel üks ring.

U13 poisid alustavad ühes alagrupis koos Tartu FC Heliose, Tartu FC Helios Kollase meeskonna, Põlva FC Lootose, Tartu JK Merkuur-Juuniori, Tartu JK Tammeka ja Valga FC Warrioriga. Mängitakse üks ring ning vastavalt esimese ringi tulemustele moodustatakse uued alagrupid ning mängitakse seejärel veel kaks ringi.

U12 ja U11 vanuseklassis mängitakse piirkondlikes alagruppides. Meie U12 poisid mängivad FC Elva, Tartu FC Heliose, FC Otepää, Tartu FC Santose, Tartu JK Tammeka ja Tõrva JK-ga, U11 poiste vastased on FC Elva Valge, Tartu FC Helios, Põlva FC Lootos, Tartu FC Santos I, Tartu FC Santos III, Tartu JK Tammeka Sinine, Viljandi JK Tulevik I ja Paide LM Koeru.

U10 ja U9 poisid mängivad omavahel piirkondlikke turniire. U10 A-taseme lõuna-idapiirkonda kuuluvad meie poiste kõrval veel kolm Tartu FC Heliose ja Kohtla-Järve JK Järve ning kaks Tartu FC Santose meeskonda, samuti FC Elva Valge, Tartu JK Merkuur-Juunior, Tartu JK Tammeka Sinine, Tõrva JK, Sillamäe JK Dina Punane, JK Narva Trans ja Kohtla-Järve FC Viru Star.

U9 B-taseme lõunapiirkonnas on koos meie järelkasvuga neli Tartu JK Tammeka, kolm Viljandi JK Tuleviku ning kaks FC Elva ja Põlva FC Lootose meeskonda, lisaks neile FC Helios Kõrveküla, FC Otepää ja FC Ülenurme.

Eesti noorte meistrivõistlustele registreeriti 14 vanuseklassis kokku 499 võistkonda.