Meie meeskond alistas II liiga viimases voorus koduväljakul JK Sillamäe Kalevi 2:1. Täna vihmasajus peetud mängus lõid meie väravad Mattias Eskla ja Aimar Vendelin.

Peale kolme punkti meie jaoks viimases voorus enam midagi kaalul polnud, sest tõusta ega langeda me enam tabelis ei saanud. Hooaja lõpule omaselt oli palju puudujaid ja vahetuspink lühike, aga nooremad mängumehed näitasid oma sisu ja nii jäi võit koju.

Mäng algas hoogsalt ning peagi tabas seekord ründajana alustanud Verner Konnula pealöök Vladislav Valladesi tsenderduse järel külaliste väravalatti. Sillamäe vastas kontrarünnakuga, meie keskkaitsjad ja väravavaht Karl Rehe olid juba mängust väljas ja värav tühi, aga õnneks jõudis Arlet Raha end viimasel hetkel pallile ette libistada ja nurjas külaliste võimaluse. Etteruttavalt võib öelda, et seekord meie kaptenipela kandnud Raha tegi väga hea mängu ning teda jätkus nii kaitsesse kui ka rünnakule.

Juba 10. minutil pidime tegema sunnitud vahetuse, kui Mairo Reinsaar enam terviseprobleemide tõttu keskkaitses jätkata ei saanud. Tema kohale läks Konnula ja tipuründajaks vahetusmees Emil Elrond Karu. Viimasel avanes esimesel poolajal ka üks päris hea võimalus, aga mõnelt meetrilt tehtud löök läks väravast napilt mööda. Vihmast libe väljak võimendas mõlema poole puudujääke tehnikas ning esimesel poolajal jäidki väravad löömata.

Selle iluvea parandasime kohe teise poolaja alguses – 48. minutil andis Vallades palli Aimar Vendelinile jooksu peale, järgnes tõus piki vasaku äärt ja täpne sööt värava alla, kus Mattias Eskla palli puuri kõksas.

Mäng oli endiselt võrdne. Vastased kujutasid suurt ohtu standardolukordades ning korra käis pall karistuslöögist ka meie väravalatis. Meie meestest tabas Johannes Luik ühel rünnakul mõnelt meetrilt väravavahti ja saatis seejärel tagasipõrganud palli üle värava.

80. minutil lõime teise värava. Vallades andis oma väljakupoolelt pika diagonaalpalli ette Vendelinile, kes vastaste väravavahiga silmitsi pääsenult olukorra täpse löögiga lõpteas. Sillamäe ei andnud veel alla ja lõi neli minutit enne normaalaja lõppu nurgalöögist ühe värava tagasi, aga see oli ka kõik ja võit kuulus meile.

Kokkuvõttes esinesime tänavu vaid grammikese võrra üle keskmise: II liiga põhja-idapiirkonnas saime 14 meeskonna seas seitsmenda koha, 26 mängust võitsime 11, viigistasime 4 ja kaotasime 11, väravate vaheks jäi 53–49.

Täna tunnustasime ka neid mängijaid, kes meie esindusmeeskonna eest 100 või rohkem liigamängu pidanud. Pildil on neist (vasakult) Arsen Katšmazov (129 mängu), Ragnar Rebane (112) ja Arlet Raha (120), puuduvad Eduard Desjatski (156), Raul Rebane (128) ja Reijo Künnapuu (112).