Duubel viigistas täna Tartus peetud mängus JK Tammeka IV rivistusega 4:4. Poolaeg võideti küll 4:1, aga kahjuks kadus kohtumise teises pooles vahetuste järel hea mängurütm ning lõpuks tuli viigipunkti eest võidelda.

Skoori avas juba 2. minutil Andrei Golubevi karistuslöögi järel peaga Andrei Kiš. Kümme minutit hiljem võttis Sören Veiolainen ette kaks vastasmängijat ja mängis tagatipuks üle ka väravavahi.

38. minutil lõid oma esimese värava ka tartlased, aga meil oli kohe vastus varnast võtta – Sten Org lõikas vastaste söödu vahelt ja lükkas palli Golubevile, kes virutas oma 25 meetrilt 3:0.

Poolaja viimasel minutil lõime neljanda värava. Selle sünniks läks vaja kahte 11 m karistuslööki: Ken Saksniit võeti trahvikasti maha ja läks ise penaltit lööma, Tammeka väravavaht tõrjus, aga kuna oli lubatust varem joonelt liikunud, määrati korduslöök ja selle lõi Veiolainen sisse.

Teise poolaja esimese kümne minutiga vähendas Tammeka vahe minimaalseks, meie mehed väsisid ning 82. minutil jõudsid väljakuperemehed viigini.

III liiga lõunapiirkonnas on meie meeskond kevadringi järel (ning ühe sügisesse edasilükatud mängu juures) kuuendal kohal, turniir jätkub augusti alguses.

Sören Veiolainen keeras väravat lüües messilikult ümber sõrme kaks vastaste kaitsjat ja tagatipuks ka väravavahi.