Tänane 1:4 kaotus võõrsil FCP Pärnule jätis meid ilma IV liiga lõunapiirkonna teisest kohast ja sellega kaasnevast III liiga pääsmest. Koguti küll sama palju punkte, kui teiseks tulnud Pärnu JK Poseidon II, kuid omavahelistes kohtumistes jäädi pärnakatele ühe väravaga alla (kodus võideti 3:1, võõrsil kaotati 0:3).

Jäime kiirelt, juba 3. minutil kaotusseisu, kuid 11. minutil seadis Sören Veiolaineni tabamus jalule viigi. Poolaeg lõppeski 1:1 ning kuna just vähemalt ühte punkti oli meil vaja, näis taevas veel pilvitu. Kõik läks rappa teise poolaja alguses, pärast seda, kui meie ainus edurivimees Karl Martin Saar vigastada sai. Tema asemel ette nihutatud Sten Org sel positsioonil midagi ohtlikku korda saata ei suutnud. Väljakuperemehed seevastu lõid kolm väravat ning kustutasid meie edasipääsulootuse.

Meie mängijate sõnul lasti täna Pärnus eriti ränka koduvilet ning ühe värava lõid võõrustajad selgest suluseisust.

Piirkonna võitjaks tulnud Valga FC Warrior kogus 45 punkti, Pärnu JK Poseidon II ja Võru FC Helios II 34 punkti. III liiga piletit saame nõutada üleminekumängudega.