Seni kaotuseta püsinud duubel sai täna III liiga lõunapiirkonnas tabelisse esimese nulli. 0:7 kaotusest veelgi valusam oli viis, kuidas EMÜ meeskonnale alla jäädi.

Oma mängu meie mehed õieti käima ei saanudki. Esialgu oli mäng enam-vähem võrdne, aga kümmekond minutit enne vaheajale minekut ei mõistnud poolkaitses üksteist Andrei Kiš ja Aimar Vendelin ning Kiši tagasisööt langes vastaste saagiks, kes tekkinud olukorra ära kasutasid ja skoori avasid. 43. minutil kaotas Sören Veiolainen keskväljal palli, ei töötanud kaitsesse tagasi ning seis oligi 0:2.

Teise poolaja keskel oli meil hea võimalus vahet vähendada, kuid kahjuks see nurjus, järgmise EMÜ vasturünnaku lõpetuseks pudises meie noorel väravavahil juba käes olnud pall sõrmede vahelt ning külalised said kirja lihtsa värava. Kolm minutit hiljem eksis väravavaht uuesti rängalt ja seis oli juba 1:4.

Ka edasi läks kõik allamäge. Keskväli ja kaitseliin tegid lihtsaid vigu, ründajad olid hambutud ning järgmise kümne minutiga kasvas kaotusseis 0:7-le. Frustratsioon tipnes lõpuminutitel Siim Salandu punase kaardiga.

Viie vooru järel oleme 12 meeskonna seas 10. kohal. Tuleb hakata ülespoole ronima ja esimest võitu ihkame juba nädala pärast järgmises kodumängus, kui võõrustame tabeli eelviimast FC Äksi Wolvesi.

EMÜ sundis meie mehi täna korduvalt eksima ning vastu tuli võtta suur kaotus.