Täna võõrsil võetud 3:1 võiduga Jõgeva FC Wolvesi duubli üle kindlustasid meie mehed IV liiga lõunapiirkonnas oma kolmandat kohta.

Esimese poolaja võitsime 2:0, väravad löödi juba esimese tosina minutiga. Esmalt mängiti läbisööduga vastaste väravavahiga üks-üks-olukorda Jaagup Abel, kes sellist võimalust kasutamata ei jätnud, teise palli lükkas võõrustajate puuri väravaesisest saginast Mait Raha.

Teise poolaja keskel lõi kodumeeskond ühe värava tagasi, aga meid see ei murdnud ning mõni minut enne lõpuvilet oli vastuski võtta – äärekaitsja Karl Jörgen Lööperi pikk reid mööda äärt lõppes sellega, et vastaste väravavahi tõrjest sattus pall karistusalas Abeli ette, tabas tema löögist ühe Jõgeva mängija kätt ning selle karistuseks määratud penalti realiseeris Eduard Desjatski.

Järgmise mängu peab meie duubel 1. juulil, kui võõrustab vahelejäänud mängus Viljandi JK Tulevik IV meeskonda.