Täna koduväljakul peetud hilisõhtuses pallilahingus alistas meie duubel III liiga lõunapiirkonnas teisel kohal oleva Tartu FC Heliose 3:1 ja tõusis liigatabelis koha võrra ülespoole, kuuendaks.

Mäng oli päris kiire tempoga ja enam-vähem võrdne. Avapoolaja 31. minutil viis vanameister Oleg Lepik meid juhtima. Väravavõimalusi oli ka sügisringis kõik seni peetud viis mängu võitnud tartlastel, parimale neist oskas meie noor väravavaht Andre Väin end poolaja lõpus ette sättida.

Teise poolaja alguses tegid külalised trahvikastis Ragnar Rebase vastu vea ja Žann Šmidt duubeldas penaltist eduseisu. 59. minutil lõid külalised ühe värava tagasi ning mängu lõpp läks päris pingeliseks, aga lisaminutitel saime Arlet Raha takistamise eest veel teisegi penalti, Šmidt põrutas sellegi sisse ja magus võit oligi käes.

Kompromissitust võitlusest, aga ka veidi kohmakavõitu vilepartiist, annab tunnistust kollaste kaartide arv: meil viis, vastastel kuus.

Duubli hull graafik (kolm mängu seitsme päevaga) jätkub juba reedel Vaimastveres, kus mängitakse tabeli punase laterna FC Äksi Wolvesiga.

Vanameister Oleg Lepik lõi värava kolmandat mängu järjest ja tänavu on tema arvel nüüd juba 10 tabamust.