III liigas sai duubel täna oma seniste liigamängude suurima kaotuse, kui jäi võõrsil FC Vastseliinale alla 1:6.

Kuidagi ei kohanetud Vastseliina väikse väljakuga – neli väravat lubati endale lüüa pika audisisseviske järel ning kuidagi ei toiminud ka rünnakuideed.

„Ei ole midagi ütelda, Vastseliina oli kõvasti üle,” tõdes meeskonna kapten Siim Salandu.

Juhtvärava lõi Vastseliina 19. minutil pika audisisseviske järel peaga, aga vaid kaks minutit hiljem Jürgen Kolk viigistas, põrutades palli trahvikasti äärest vastaste värava ristnurka.

32. minutil eksis rakselt meie kaitseliin ja võõrustajad ei jätnud süllekukkunud võimalust kasutamata. Neli minutit enne vaheajavilet kasutas Vastseliina oskuslikult taas ära pika küljeaudi ja läks 3:1 juhtima.

Teisel poolajal, vahemikus 57.–62. minutini lõid väljakuperemehed veel kolm väravat. Esmalt pikk aut trahvikasti, sealt pikendati pall peaga edasi tahaposti ja virutati siis väravasse. Küljeaudi järel tuli ka Vastseliina viies värav, kuues löödi trahvikasti joonelt, kust täna kübaratriki teinud Erki Alliksoo palli meie värava tagumisse nurka keerutas.

Turniiri lõpuni jääb veel kolm vooru, III liiga lõunapiirkonna tabelis oleme hetkeseisuga endiselt kaheksandal kohal. Järgmine mäng on tuleva nädala pühapäeval kodus Jõgeva Wolvesiga.

„Mehed, võtame viimasteks mängudeks kokku, üheksa punkti on laual, need tuleb üles korjata,” ütles Salandu.

Väravaesistes õhuvõitlustes jäime täna vastastele enamasti alla.