Eelmises kahes mängus kuival püsinud duubel rehabiliteeris end eelmise nädala suure kaotuse järel täna pea sama suure võiduga, alistades kodus FC Äksi Wolvesi 6:0. Katkematus vihmasajus peetud mängus jagus väravaid igale maitsele.

Esimesed kaks tabamust sai oma arvele vanameister Oleg Lepik. Skoori avas ta 8. minutil Marcus Lepistiku söödu järel täpse löögiga kümnelt meetrilt. Meie mehed domineerisid, kuid järgmist väravat tuli oodata üle poole tundi, enne kui Lepistik 41. minutil trahvikasti murdis ja otsajoone äärest palli tagasi tõstis. Robin Sanderiga peavõitlust pidandud vastasmängijalt lendas pall otse Lepiku ette, kes seitsmelt-kaheksalt meetrilt peaga latti alla kõmmutas.

Poolaja viimasel minutil sündis mängu kauneim värav. Sten Org märkas, et vastaste puurivaht on väravast väljas, läks meetri jagu keskjoonest kaugemal löögile ja põrutas 3:0.

Teisel poolajal jätkus mäng samas vaimus. Kõigepealt sai täistabamuse kirja sel hooajal meie särgis esimese mängu teinud Rene Zahkna. Vastastel oli seejärel küll paar nurgalööki, aga midagi kuigi ohtlikku neist ei sündinud, mänguohjad jäid endiselt meie kätte ja oma sõna ütlesid nüüd ka vahetusmehed.

68. minutil lükkas Ronan Pähn keskväljalt pika söödu ette, vastaste mängija lõi pallist mööda ning Ken Saksniidu ees avanes vaba tee väravale. Väravavaht püüdis veel olukorda päästa, kui ei küündinud libistades pallini ning edasine oli käkitegu – pall tuli paarilt meetrilt lihtsalt puuri lükata, millega Saksniit ka kindlalt hakkama sai. Mõni minut enne lõpuvilet vormistas Brett Piiri tabamus lõppseisu.

Järgmise mängu peab duubel tuleva nädala pühapäeval võõrsil SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ühendmeeskonnaga.

Oleg Lepik lõi täna meie kasuks kaks väravat.