Võru FC Helios II kaotas tänases III liiga kodumängus FC Vastseliinale 0:4 (0:1). Saatuslikuks said kaitses tehtud vead ning suutmatus oma väravavõimalusi realiseerida.

Mängu alustati uniselt ning esimesel veerandtunnil oli meil raskusi vastase väljakupoolelegi pääsemisega. Lisaks asusid külalised juba 8. minutil Erki Alliksoo tabamusest eduseisu. Edaspidi meilasi paranes ja korra käis pall ka Vastseliina väravalatis, aga ikkagi ei suutnud me veenvalt oma suure väljaku eelist ära kasutada ja väiksel platsil tegutsema harjunud külalistele oma mängu peale suruda.

Teise poolaja alguses saime väikse surve üles, aga väravat ei tulnud. Meie esiründajal Oleg Lepikul oli silmnähtavalt jalgades veel eilne esindusmeeskonna mäng ning 46aastase mehe puhul pole selles ka midagi imekspandavat.

Midagi poleks vee lahti olnud, aga kahjuks kinkisime mitmel puhul palli lihtsalt vastastele, kes oma väravavõimalused pea sajaprotsendilselt ära kasutasid. 73. minutiks oli Risto Saarniidu ja Artur Paloki väravatest seis 0:3 ning päris lõpus virutas Alliksoo meile nurgalöögi järel peaga veel ühe värava.

III liiga lõunapiirkonnas hoiab meie meeskond kohta tabeli keskel. Turniiri lõpuni jääb veel kaks vooru ning järgmises neist mängitakse tuleval laupäeval Tartus sealse Heliosega.