Duubel alistas FC Jõgeva Wolves II meeskonna täna Väimelas 3:1 (2:1) ning viimase vooru mängust on vaja veel vaid vähemalt viiki, et otse III liigasse tõusta.

Tänane mäng oli vaja indlasti võita ning kolm punkti ka võeti, ehkki nende kättesaamiseks tuli arvatust rohkem vaeva näha, sest Jõgeva meeskond osutas südi vastupanu. Meie mehed alustasid kohe rünnakutega ning 17. minutil avati väravaarve, kui vastaste kaitsja Siim Salandu vabalt löögile lubas. Salandu ei jätnud head võimalust kasutamata ja lõi 7–8 meetrilt alla vasakusse nurka 1:0.

30. minutil õnnestus külalistel viigistada ja kõik algas jälle otsast peale. Mõni minut hiljem tabas Karl Jörgen Lööperi pommlöök vastaste väravaposti, võimalusi veelgi, end uut juhtväravat tuli oodata pea poolaja lõpuni – alles 42. minutil lõi Salandu 2:1. Tema teine värav oli esimese koopia, ainult nüüd saatis ta palli paremasse nurga. Wolvesi väravavahil jäi üle vaid käsi laiutada.

Teisel poolajal jätkasime toimuva kontrollimist, aga huntide väravat lahti muukida ei õnnestunud enne kui 83. mänguminutil, mil Mait Raha vastaste väravavahiga silmitsi pääses ja 3:1 lõi.

IV liiga lõunapiirkonna viimase vooru mängud peetakse tuleval laupäeval, 7. oktoobril ja duubel mängib siis võõrsil praegu tabelis kuuendal kohal oleva FCP Pärnuga.

Eile II liigas väravalöömisest maigu suhu saanud Siim Salandu sai täna duubli eest