Meie duubel näitas täna IV liigas musklit, alistades Väimelas lõunapiirkonna liidri, seni kõik kaheksa mängu võitnud Valga FC Warriori 3:1 (1:0). Kõik kolm väravat lõi Karl Martin Saar.

Võit on seda väärtuslikum, et saavutati ilma põhimeeskonna mängijate abita, kel täna oli II liiga mäng. Treener Vjatšeslav Vassilenko sõnul tegid kõik mehed väga hea mängu ja andis võidu tarvis oma panuse.

Ligi 30kraadises leitsakus läksid meie mehed mängu 27. minutil Karl Martin Saare väravast juhtima. Teise poolaja keskel näitas Saar kolmeminutise vahega kahel korral suurepärast kiirust, realiseeris kindlalt talle jooksu peale antud söödud ning viis meeskonna 3:0 ette.

Kaotuse hõngu tundvad valgalased vastasid jõulise, kohati lausa toorutseva mänguga, aga see neid ei aidanud. Alles lisaminutitel õnnestus külalistel pall esimest korda duubli väravas debüüdi teinud Hugo-Leon Leiesi selja taha saata.

IV liiga lõunapiirkonnas tõusis Võru FC Helios II nüüd valgalaste järel teiseks ehk kohale, mis annaks pileti III liigasse.

Järgmises voorus võõrustame teist naabrit – tuleva nädala pühapäeval mängime Väimelas Põlva FC Lootosega.

Duubli uus täiendus Karl Martin Saar sai meie särgis kirja oma esimese kübaratriki.