Põrutasime täna Väimelas IV liiga mängus FCP Pärnu puuri kümme vastuseta väravat ning jätkame jahti III liiga pääsmele. 10:0 on Võru FC Heliose II meeskonna läbi ajaloo suurim võit liigamängudes.

„Hea mäng, õige skoor!” lausus meeskonna treener Vjatšeslav Vassilenko kokkuvõtteks ja tänas kõiki mehi, kes seekord mängisid.

Mängu avaminutid möödusid luuravalt, ent 9. minutil avas Kristjan Moks skoori. Teeniti küll ridamisi nurgalööke, aga järgmist väravat tuli jahtida 15 minutit, siis duubeldas Karl Jörgen Lööperilt vasakult äärelt trahvikasti joonele hea söödu saanud Kert Joakit eduseisu.

Täiega vajutati gaas sisse poolaja lõpus – esmalt lõi Andrei Kiš 36. minutil nurgalöögi järel peaga 3:0, kaks minutit hiljem Joakit 4:0 ja veel kaks minutit hiljem Moks 5:0. Poolaja lisaminutitel virutas Andre Ojala otse karistuslöögist kuuenda värava.

Teiseks poolajaks läks platsile kaks värsket meest, aga mängupilt sellest ei muutunud. 55. minutil tõusis paremal äärel Margus Taaber, andis hea tsenderduse ja üks vahetusmeestest Siim Lepp lõi 7:0. 60. minutil skooris duubli särgis esmakordselt Karl Martin Saar ning minut hiljem vormistas Joakit oma nimele kübaratriki.

Suur eduseis võttis mängust kontsentreerituse ning edaspidi üritati mehed peamiselt individuaalseid oskusi näidata, see aga edu ei toonud. Külalistel erilisi võimalusi polnud, korra õnnestus meie väravas seisnud Vassilenkol oma tõrjeoskusi siiski näidata.

Viis minutit enne mängu lõppu teeniti veel karistuslöök ning taas demonstreeris oma täpset jalga Ojala, lüües üle müüri paremasse väravanurka lõppseisuks 10:0.

Järgmise mängu peab duubel tuleval laupäeval samuti Väimelas turniiri liidri Valga FC Warrioriga, kes ole kaotanud veel ühtegi mängu.

Andre Ojala lõi mõlemad väravad otse karistuslöögist, pildil on tema teine tabamus.