Duubel tänast Jõgeva linna 80. sünnipäeva ära ei rikkunud, sest kaotas juubelipidustuste kavva kuulunud III liiga mängus FC Jõgeva Wolvesile 1:2 (0:1).

Juba mitmendat kohtumist järjest tuli meie meestel võrdse mängu juures vastu võtta napp kaotus. Taas said saatuslikuks oma eksimused ja suutmatus väravavõimalusi realiseerida. Näiteks tabas teisel poolajal Brett Piir latti ja Jürgen Kolk posti, esimesel poolajal ebaõnnestus nurgalöögi järel Ragnar Rebase pealöök.

0:2 taga olles suruti viimased paarkümmend minutit isukalt ja lõpuks jõudis Mait Raha ka sihile, aga viigistamiseks enam aega ei jäänud.

Ära tasub meie meestest märkida veel tublilt tegutsenud väravavaht Hugo-Leon Leies ja lõhkuv poolkaitsja Robin Sander.

Järgmine mäng on meie teisel garnituuril nädala pärast samuti võõrsil Tartu FC Heliosega.

Jõgeva meeskonna võrku sahistas meie meestest täna Mait Raha.