Mitme olulise mängijata Pärnusse sõitnud Võru FC Helios II kaotas sealse JK Poseidoni duublile tänases IV liiga mängus 0:3. Oma elu tehti sellega küll raskemaks, aga midagi pole veel kadunud, tuleb kahest eelseisvast mängust vajalikud punktid ära võtta ja III liiga pilet on ikkagi käes.

Esindusmeeskonnalt seekord abi ei saadud ning üldse oli vahetusmehi kaasas vaid üks. Kõik see vajutas mängule oma pitseri. Peamiselt pikka palli mänginud vastaste ohjeldamisega jäime hätta, koostöö logises ning oli ka ebaõnne – kas või Priit Tiksi omavärav. Tekitasime küll ka väravavõimalusi, kuid Karl Martin Saar ei suutnud realiseerida head üks-ühele läbiminekut ning Vjatšeslav Vassilenko karistuslöögist lendas pall vaid loetud sentimeetrid üle vastaste värava ristnurga.

Meie tänane kaotus tähendab, et 39 punkti kogunud Valga FC Warrior võib kaks vooru enne turniiri lõppu IV liiga lõunapiirkonnas esikoha võitmist tähistada. Nii Poseidoni kui ka meie duublil on kirjas 31 silma, kuid pärnakatel on pidada veel üks, meil kaks mängu. Poseidonil tuleb mängida võõrsil tabeli eelviimase Viljandi JK Tulevik IV-ga, meil kodus Jõgeva Wolvesi duubli ja võõrsil FCP Pärnuga, kes Viljandi meeskonnast vastavalt koha ja kaks kõrgemal.

III liigasse otsepääsme andva teise koha saavutamiseks on meil kindlasti vaja Poseidonist rohkem punkte koguda, sest võrdsete punktide korral annab paremus omavahelistes mängudes (võitsime Poseidonit kodus 3:1) eelise pärnakatele.

Seega on vaja kahest mängust veel vähemalt nelja punkti. Jahtima asume neid esmalt tuleval pühapäeval, kui algusega kell 14 mängime Väimelas Jõgeva meeskonnaga.