Meie saalimeeskonna esiliigadebüüt tõi kindla 14:3 võidu FC Otepää Ravensi üle.

Võru spordikeskuses täna peetud mängust jäid vigastuste tõttu kõrvale küll kaks kolmest meie poisist, kes hiljuti Eesti U19 meeskonnaga futsali EMi valikturniiril käisid, aga lõpptulemuse osas sel tähtsust polnud.

Meie mehed läksid kohtumist juhtma 2. minutil ning mänguohje ei antud kuni lõpuni käest. Esimesel poolajal püsis platsil toimuv veel enam-vähem tasakaalus ja vaheajale läksime 4:2 eduseisus, aga pärast puhkepausi tõmmati karusselli veelgi kiiremini käima. Teise poolaja keskel olime ees 7:3 ja viimase kümne minutiga põrutasime vastastele veel seitse vastuseta väravat.

Väravad: Eduard Desjatski 5 (+ 1 sööt), Sören Veiolainen 3 (+2), Aimar Vendelin 3 (+1), Rasmus Tamm 2 ja Ragnar Rebane 1, ühe söödu sai kirja veel ka Karlis Karro.

Järgmine mäng on nädala pärast võõrsil Tallinna FC Cosmos II-ga.

Rantipol Võru Heliose saalijalgpallimeeskond.