Meie D1-klassi kollane meeskond alistas hooaja kahes viimases mängus koduväljakul Tartu JK Tammeka II meeskonna 2:1 ja võõrsil FC Elva II meeskonna 5:0, tuli oma grupi võitjaks ja kindlustas endale sellega pääsu järgmise aasta C2-klassi meistrivõistluste tugevamasse seltskonda.

Treener Jaanus Vislapuu sõnul tuleb nüüd pärast väikest taastumisperioodi hakata mõtlema ettevalmistusele järgmiseks aastaks. „Tuleb üliraske aasta, aga poisid on selle õiguse välja võidelnud. Kõige suuremaks küsimärgiks saab edasipürgimisel rahaline pool, sest esiliiga mängimiseks tuleb leida 2500-3000 lisaeurot,” ütles ta.

Viimane mäng on ees veel D1-klassi punasel meeskonnal, kes oktoobris viigistas Suure-Jaani Unitediga 3:3 ning kaotas Tartu JK Tammekale 0:6, FC Elvale 0:5 ja Tartu FC Santose II meeskonnale 0:3.

B2-klassi meeskond alustas kuu algul mänge II liiga 7.-12. koha turniiril, kuhu võeti kaasa varem Rakvere JK Tarva ja FC Tartuga peetud mängude tulemused. Hõlpu pole olnud, Türi JK Ganvixile kaotati 2:4 ja 0:6 ning Tallinna Kalevile 2:6 ja 0:6. Ees on veel mängud Läänemaa JK-ga.

E1-klassis võitsid meie poisid hooaja lõpetuseks FC Elva KM-i 6:2 ja Tõrva JK-d 6:1. 12 mängust võideti seiste, viigistati kolm ja kaotati kaks.

F-klassi poisid serveerisid positiivse üllatuse, kui said sel hooajal esimest korda, tulemusega 6:5, võõrsil jagu FC Otepääst. Lisaks viigistati Tartu FC Santose II meeskonnaga 2:2. Hooaja 12 mängust võideti kuus, viigistati üks ja kaotati viis.

FC Helios Võru D1-klassi kollane meeskond
D1-klassi kollane meeskond.

B2 klass: FC Helios Võru - Tallinna Kalev
B2-klassi poisid said Tallinna Kalevilt 0:6 lüüa.