Rantipol Võru Helios pidas täna saalijalgpalli II liigas hooaja esimese mängu, viigistades Käärikul FC Otepää Kanepi valla meeskonnaga 1:1.

Viieminutise mängu järel läksime Andre Väina väravast juhtima, kümmekond minutit hiljem väljakuperemehed viigistasid. Teisel poolajal kumbki meeskond väravalisa ei saanud. Võimalusi oli, meie tabasime vastase väravaraamistikku kuuel-seitsmel korral, nemad meie oma samuti korra, kuid hooaja algusele iseloomulikult tegutsesid mehed üldiselt veel üsna krobeliselt.

Järgmise liigamängu peab Rantipol Võru Helios 24. novembril kodus FC Äksi Wolvesiga, aga juba kaks päeva varem mängitakse samuti kodus saalikarikasarja 1/16-finaalis eelmise hooaja esiliiga võitja Narva United FC II-ga.