Tänane 3:6 (0:2) kaotus Aruküla Radiusele tähendab, et olenemata viimase vooru tulemustest saab Rantipol Võru Helios sel hooajal saali esiliigas kolmanda koha.

Mäng oli algusest lõpuni väga tasavägine, kuid kogenud Aruküla meeskond realiseeris oma väravavõimalusi meist paremini ja see saigi otsustavaks.

Esimese poolaja ainsad kaks väravat lõid külalised. Kohe teise poolaja algul lisasid nad kolmandagi ja seis muutus meie jaoks juba üsna hapuks. Siiski suutsime mängu tagasi tulla ja tegime nelja minutiga 3:0 vahespurdi, väravad lõid Arsen Katšmazov, Andre Väin ja Sören Veiolainen. Seis oli 3:3 ja mängida jäi veel ligi 13 minutit.

Kahjuks suutsid vastased vaid minutiga uuesti juhtima minna ning realiseerisid siis kindlalt veel kaks rünnakut. Seisul 3:6 said vastastel vead täis ja teenisime karistuslöögi, kuid Aruküla väravavaht tõrjus Eduard Desjatski löögi.

Kolm minutit enne kohtumise lõppu põrkas Aruküla väravavaht oma mängijaga kokku ja lõi pea lõhki. Järgnes ligi veerandtunnine seisak, kuni kannatanut tohterdati ja kiirabi oodati. Hiljem selgus, et õnneks polnud vigastus siiski väga hull.

Mängu lõpus üritasime veel vahet vähendada, korra ka n-ö lendava väravavahiga, aga seis enam ei muutunud.

„Ma ei arva, et oleksime kuidagi vastasele palliga mängus alla jäänud, aga nende küljeaudid ja lõpus kontrad olid meile ikkagi liiast. Meil oli küll rohkem võimalusi, aga me ei suutnud neid väravaks vormistada,” võttis meeskonna esindaja Jaanus Vislapuu mängu lühidalt kokku.

Viimase esiliiga mängu peab meie meeskond järgmisel pühapäeval Võrus Narva SK Ganzaga.

Midagi pole teha, oma võimalused paremini ära kasutanud Aruküla meeskonnnale tuli meil alla vanduda.