Aasta viimases saalijalgpalli esiliigamängus kaotas Rantipol Võru Helios eile võõrsil Aruküla Radiusele 4:8 (2:2).

Võõrustajad panid oma paremuse maksma teisel poolajal, tehes vahemikus 27.–29. minutini 3:0 vahespurdi, mis viis nad 5:3 juhtima. Korra suutsime veel vahe minimaalseks vähendada, aga Aruküla vastas sellele veel kolme tabamusega.

Meie väravad lõid Andre Väin, Mairo Reinsaar ja Sören Veiolainen, lisaks lõid vastased esimesel poolajal omavärava. Resultatiivse söödu said meilt kirja Aimar Vendelin ja Ragnar Rebane.

Esiliigas on meie meeskond seitsme mänguga kogunud 12 punkti, mis annab kolmanda koha. Liidrikohal on 21 punktiga Tallinna FC Cosmos II ning teisel kohal 16 punktiga Aruküla Radius. Meiega sama palju punkte on kirjas Jõhvi FC Phoenixil.

Mängud esiliigas jätkuvad kolme nädala pärast ehk siis juba uuel aastal.