Tänases kodumängus II liiga põhja-idapiirkonna liidri Maardu Linnameeskonnaga tuli vastu võtta 1:5 (0:2) kaotus.

Nagu eelmisegi vooru mängus, oli meil taas hulk puudujaid ning väravavahikindad tuli seekord kätte tõmmata Patrik Humal. Tugeva vastase vastu ei läinud me siiski kõigi meestega bussi parkima, vaid üritasime ka ise palliga mängida ja võimalusel kontrarünnautes nõelata. Tuleb tõdeda, et kuigi hästi see siiski ei õnnestunud ja lõpptulemus peegeldab ausalt jõudude vahekorda.

Nulli suutsime taga hoida ligi 35 minutit, enne kui meistriliigas üle 300 mängu pidanud Aleksandr Kulinitš skoori avas. Viis minutit hiljem oli täpne varem nii Nõmme Kalju, Infoneti kui ka Levadia eest meistriliigas mänginud Elevandiluuranniku mängumees Kouakou Fabrice Elysee Kouadio ning vahejale läksime 0:2 kaotusseisus. Teisel poolajal lõid külalised 70. minutiks veel kolm väravat, kusjuures Kouadio sai oma arvele hat-tricki.

Viimane sõna jäi meile – 72. minutil mängisid vastased oma karistusalas käega ja Raul Rebane realiseeris penalti. Rohkem skoor enam ei muutunud.

Järgmise mängu peame tuleval laupäeval võõrsil Viimsi JK duubliga.

Külalistest oli hoos hat-trocki teinud Kouakou Fabrice Elysee Kouadio.