Saalijalgpalli esiliigas kujunes täna Võrus peetud mäng Rantipol Võru Heliose ja Jõhvi FC Phoenixi vahel tõeliseks põnevuslahinguks, mis lõppes meie meeste 9:8 võiduga.

Mäng algas tormiliselt ning esimese kolme minutiga lõi kumbki meeskond kaks väravat. Ka edasi kulgeti värav-väravas mängus, vaheajale mindi külalise 6:5 eduseisus. Teise poolaja keskel oli Phoenix veel 8:7 ees, aga rohkemat vastane ei suutnud. Kaheksa ja pool minutit enne lõppu jõudsime Eduard Desjatski karistuslöögist 8:8 viigini. Poolteist minutit enne lõpusireeni sai Desjatski Siim Salandult hea söödu ja põrutas paarilt meetrilt üle puusa võiduvärava.

„Selles mängus olid närvid lõpuni pingul. Palju tuli enda lihtsaid eksimusi, aga lõpuks sai meie meeste individuaalne kvaliteet määravaks,” ütles meie meeskonna esindaja Jaanus Vislapuu.

Desjatski arvele jäi lõpuks neli väravat. Andre Väin saatis külaliste väravasse palli kolmel korral, ühe värava lõid Ragnar Rebane ja Hannes Helstein. Söödupunkte teenis Salandu kaks ning Rebane ühe.

Võit tõstis meie meeskonna esiliigas Tallinna FC Cosmose duubli järel teisele kohale. Järgmine mäng peetakse tuleval pühapäeval võõrsil Narva Unitedi teise rivistusega.

Eduard Desjatski lööb karistuslöögist 8:8 viigivärava.