II liiga tänases kuue punkti mängus tuli meil koduväljakul tunnistada FA Tartu Kalevi paremust. Teise poolaja alguses jäime 0:3 kaotusseisu ning kuigi viimase kümne minutiga lõime kaks väravat tagasi, kaotusest pääsu ei olnud

Enne mängu kõrvuti tabeliridadel asunud vastased väärisid üksteist ja pakkusid põneva pallilahingu. Mängu esimene pool õnnestus paremini mitme endise meistriliiga mängijaga Kalevil, kes pääses 2:0 juhtima. Meil seevastu ei õnnestunud mitut head väravavõimalust realiseerida ning tagatipuks põrutas Eduard Desjatski ka Jürgen Kolgi jalust niitmise järel antud penalti vastaste väravast mööda.

Teise poolaja alguses lõid tartlased oma kolmanda värava, aga alla me ei andnud. Vladislav Gussevi mängutulekuga muutus ründemäng teravamaks ja kui esialgu ei õnnestunud vastaste väravas hiilanud Karl Vaabelit endiselt üle mängida, siis mängu lõpus suutsime ikkagi kaks väravat tagasi lüüa. Skoori avaski meie poolt 81. minutil Gussev ning neli minutit hiljem lõi Raul Rebane karistuslöögist 2:3. Enamat kahjuks seekord ei jõudnud…

Järgmise mängu peame sel laupäeval Tallinnas Lasnamäe FC Ajaxiga.

Vladislav Gussevi (löögil) mängutuleku järel õnnestus tartlaste värav lõpuks lahti muukida.