Meie mehed lõpetasid aasta edukalt – Võru FC Helios II võitis Tallinnas Kalevi spordihallis peetaval Aastalõputurniiri eilsel III liiga kolmandal turniiril esikoha, kaotamata seejuures ühtegi mängu.

Alagrupis alistasime Nõmme Kalju III 4:1 (väravad Andrei Tjunin, Arlet Raha, Ragnar Rebane, Brett Piir), Tallinna JK Dünamo 3:1 (Kert Joakit, Tjunin, Aimar Vendelin) ja Märjamaa Kompanii samuti 3:1 (Piir, Raul Rebane, Tjunin).

Poolfinaal väga jõuliselt mänginud Tallinna FC Aston Villaga kujunes sel turniiril meile kõige raskemaks kohtumiseks, ent Jürgen Kolgi tabamusest õnnestus ikkagi 1:0 võita.

Finaalis Lihula JK-ga pääsesid vastased kohe mängu alguses tänu meie väravavahi Tommy Toomingu prohmakale juhtima, aga peagi Raul Rebane viigistas. Söödu andis talle Kolk. Tosinast mänguminutist oli pool läbi, kui teenisime karistuslöögi, Raul Rebane lükkas palli osavalt taha Tjuninile ja viimane kõmmutas 2:1. Kui mängida jäi veidi alla nelja minuti, võttis Raul Rebane piki platsi paremat äärt ette pika reidi ja lõpetas selle täpse löögiga – 3:1. Viimasel minutil õnnestus Lihulal küll vahe minimaalseks vähendada, aga

Peale eelnimetatute mängisid veel Eduard Desjatski, Karl Jörgen Lööper ja Sören Veiolainen ning meeskonda juhendas Jaanus Vislapuu.

Raul Rebane pärjati turniiri parimaks mängijaks.

Aastalõputurniiri esikoht ei tulnud meile esimest korda – 2014. aastal võitsid meie mehed IV liiga turniiri.

Meie võidukas meeskond Aastalõputurniiril.