III liigas jäi duublile tänasest hüvastijätust Väimela staadioniga suhu mõru maik, sest mängus EMÜ SK-ga lasti käest 3:1 eduseis ning kohtumine lõppes 3:3 viigiga.

Meie väravate eest hoolitses kübaratembu teinud Ragnar Rebane. Platsile läks ta 16. minutil, pärast seda kui Sten Org vigastada sai, ning juba neli minutit hiljem lõi esimese värava. Külalised peagi viigistasid, ent 38. minutil viis rebane meie mehed taas juhtima.

Teisel poolajal, 54. minutil lõi Rebane 3:1. Kõik näis sujuvat, nagu oodatud, aga mängu lõpus eksisid meie keskkaitsjad kahel korral rängalt, vastased kasutasid need olukorrad ära ning viigistasid.

Järgmise mängu peab duubel juba meie uuel kunstmurul, kus võõrustab 1. septembril kell 14 FC Elva II meeskonda.

Ragnar Rebase kübaratrikist jäi mängu võitmiseks kahjuks väheks.