Meie rahvaliiga naiskond pidi tänases kodumängus liiga mulluse võitja Pärnu Vaprusega vastu võtma 0:3 kaotuse.

Kahjuks puudus meil täna mitu olulist mängijat, kaasa arvatud põhiväravavaht, keda asendas tavaliselt keskkaitses mängiv Sälly Jaaska.

Mängu algul suutsime kogenud vastastega enam-vähem võrdselt mängida. Jäime küll 0:1 kaotusseisu, kuid oma väravavõimalused olid meilgi. 30. minutil vigastas seni kaitses head tööd teinud Regina Repp väravaesises rüsinas raskelt põlve, mäng katkestati ja tuli kutsuda kiirabi.

Pärast enam kui veerandtunnist sunnitud pausi meie tüdrukud enam õiget mänguisu ei leidnud. Kuna meil ka vahetusi polnud, muutus mäng palavaga loiuks ning külalised karistasid seda veel kahe väravaga.

Flora järelkasvust seekord meie meestele õiget vastast ei olnud.