U17 eliitliiga II liigas võitsid meie poisid aprillis peetud kolmest mängust kaks ja viigistasid ühe.

Head seeriat alustati 10. aprillil võõrsil 3:1 võiduga Kohtla-Järve JK Järve üle. Kaks väravat lõi Richard Lepp, ühe Aimar Vendelin.

Nädal hiljem saadi Saaremaal 2:1 jagu FC Kuressaare eakaaslastest. Väravad lõid Ingmar Kallas penaltist ja Vendelin.

Täna Väimelas peetud hooaja esimene kodumäng FC Ajax Tallinnaga lõppes 1:1 viigiga. Rasmus Tamme väravast asuti juhtima ning ehkki teisel poolajal jäädi Karl Haini eemaldamise järel kümnekesi, oldi võidus kinni viimaste minutiteni, kuid siis õnnestus külalistel ikkagi viigistada.

Viiest mängust on meie poistel kirjas kolm võitu, üks viik ja üks kaotus ning liigas jagatakse 2.–4.kohta.