Meie klubi tiimid mängisid nädalavahetusel mitmel noorteturniiril, kus saavutasid kaks teist kohta.

2000. aasta poisid tulid eile teiseks Valgas Warrior Cupil, kus esikohamängus kaotati 1:1 lõppenud normaalaja järel penaltitega 5:6 FC Elvale. Põhiturniiril võideti Valga Warriori I meeskonda 3:1, II meeskonda 2:0 ja III meeskonda 4:0 ning Vändra Vaprust 2:1. FC Elvale kaotati 2:3.

FC Elva Indoor Cupil saavutasid eile teise koha 2006. aasta poisid. Alagrupis alistati FC Elva II 4:1 ja Tartu FC Heliose kollane tiim 5:0, viigistati Riia SK Super Novaga 0:0 ning kaotati FC Otepääle 1:2. Veerandfinaalis alistati 3:0 Tartu FC Helios punane meeskond ja poolfinaalis 1:1 lõppenud normaalaja järel penaltitega FC Otepää. Finaalis mindi taas vastamisi riialastega, kellele kaotati 3:8.

Päev varem mängisid FC Elva Indoor Cupil 2002. aasta poisid. Meie punane meeskond alistas alagrupis Põlva FC Lootose 2:0, FC Tiigrid 3:1 ja Tartu FC Heliose kollase tiimi 4:1, ainsana kaotati 2:5 Tartu JK Tammeka valgele meeskonnale. Veerandfinaalist edasi ei pääsetud, sest mäng Kohtla-Järve JK Järvega lõppes 2:2 ja penaltiduell kaotati. Meie kollane meeskond jäi alagrupis võiduta, kaotades 0:5 Tartu FC Heliose punasele tiimile, 0:4 Tammeka sinisele meeskonnale, 0:6 FC Elvale ja 0:3 JK Järvele. 9.–10. koha mängus aliistati FC Tiigrid. Turniiri võitis FC Elva.

Meie 1998. aastal ja hiljem sündinud tüdrukud said oma debüütturniiriks olnud SK 10 Premium Cupil 12 võistkonna seas kaheksanda koha.

FC Elva Indoor Cupil teise koha saavutanud FC Helios Võru 2006. aasta poisid.
FC Elva Indoor Cupil teise koha saavutanud meie 2006. aasta poisid. Foto: FC Elva