Meie poisid mängisid sel nädalal neljal vanuseklassis Elva Cupil. Kõige paremini läks 2006. aasta poistel, kes saavutasid kuuenda koha.

Eile toimunud tuniiril kaotasid nad alagrupis küll Põlva FC Lootosele 0:1, aga võitsid Tartu JK Tammeka sinist meeskonda 1:0 ja FS Mettat (Läti) 3:1. Veerandfinaalis kaotati FC Tiigritele 1:4, seejärel võideti Tammeka valget meeskonda 2:0 ning lõpuks jäädi 5.-6. koha mängus 1:2 alla Tartu FC Heliosele.

2004. aasta poisid said üleeile 11. koha. Alagrupis võideti FC Otepääd 1:0 ning kaotati Tallinna Kalevile 0:4 ja FC Tiigritele 0:2. Kohamängudes alistati Tõrva JK 2:0, kaotati 2:2 viigiga lõppenud mängu järel penaltitega Tallinna Kalevi II meeskonnale ja võideti lõpuks Tammekat 3:1.

Eile mängisid ka 2002. aasta poisid, kes said üheksanda koha. Tugevas alagrupis viigistati FK Valkaga (Läti) 1:1 ning kaotati Tammeka valgele meeskonnale 0:6, FC Elvale 1:6 ja Nõmme Kaljule 0:2. 9.-10. koha mängus alistati FC Elva II meeskond 2:0.

Viimasena olid täna võistlustules 2005. aasta poisid. Alagrupis võideti FC Elva 3:0, viigistati Tartu Merkuur-Juunioriga 1:1, Tartu FC Heliosega 0:0 ja Tammeka sinise meeskonnaga 1:1 ning kaotati Läti meeskonnale FS Metta 2005 0:1. Veerandfinaalis jäädi 0:3 alla teise alagrupi võitjale FS Metta/Rigale.