Meie meeskonnal tuli täna oma läbi aegade 200. liigamängus FCI Tallinnale kodusel Barrus Arenal 1:4 alla vanduda.

Liigatabelis kolmandal kohal asuv FCI Tallinn alustas hoogsalt. Meil oli külaliste pakutud mängutempoga raske kaasa minna ning kahjuks kaotasime esialgu enamiku palli pärast peetud duellidest. Küllaltki kiiresti jäime ka kaotusseisu – 11. minutil said vastased karistusala joonelt vabalt peale lüüa ning pall lendas meie väravavahile Andrei Kišile püüdmatult väravasse.

Edaspidi mäng tasakaalustus, kuid ohtlikke olukordi tekkis endiselt rohkem meie värava all. Korra käis pall ka postis, kui Arsen Katšmazovil ei jäänud kaitses muud üle, kui pall üle otsajoone saata.

37. minutil viigistasime. Sören Veiolainen lõikas vahelt vastaste väravavahi väljalöögi, mängis Aleksandr Pruttšenkoga seina ja liikus palliga karistusalasse. Näis juba, et vastaste kaitsjad likvideerivad ohtlikku oleukrra, aga Veiolainen oskas ikkagi kuidagi palliga kahe mehe vahelt läbi pugeda ja lõi mõnelt meetrilt 1:1.

Sören Veiolainen demonstreeris värava toonud olukorras suurepärast individuaalset meisterlikkust.

Kahjuks ei õnnestunud viigiseisu vaheajani hoida. 44. minutil saatsid vastased karistuslöögist palli meie värava alla, Kiš eksis väljatulekuga ja peaga löödi 2:1.

Teisel poolajal viisime rohkem jõudu rünnakule ja üritasime viigistada, kuid kuigi häid väravavõimalusi meil tekitada ei õnnestunudki. FCI Tallinn lõi seevastu 82. minutil oma kolmanda värava – esimese pealelöögi Kiš tõrjus, kuid pall põrkas teisele vastaste mängijale nii hästi ette, et võrk ikkagi sahises.

Üritasime endiselt väravat ja korra lõi Pruttšenko Arlet Raha tsenderduse järel peaga ka vaid napilt üle ristnurga, aga skoorida meil seekord rohkem ei õnnestunud. Küll pääsesid veel vastased lisaminutitel kolmekesi kahe vastu kontrarünnakule, mis ka realiseeriti.

II liiga põhja-idapiirkonnas jätkame kuuendal kohal. Esikolmiku meeskonnad on meist 8–10 punkti ees ja nende püüdmine läheb nüüd juba päris raskeks. Mängida jääb veel kaheksa vooru.

Järgmisena mängime tuleva nädala pühapäeval võõrsil Põhja-Tallinna JK Voltaga.