II liiga 8. vooru kodumängus Tartu Welco duubliga juhtisime veel tosin minutit enne lõppu 1:0, kuid kohtumise viimase tosina minutiga lõid vastased kaks väravat ja võitsid 2:1. Tartlaste võiduvärav sündis mängu kolmandal lisaminutil.

Esimesel poolajal kontrollisid platsil toimuvat meie mehed. Jürgen Kolk pääses kolmel korral päris healt positsioonilt löögile, kuid palli väravasse eisaanud, napilt läks tagapostist määda ka Eduard Desjatski löök.

32. minutil õnnestus meil järjekordne kiire rünnakule üleminek, Nikita Rokachevskiy söötis palli otsajoonelt tagasi ning Erik Žirovi küllaltki terava nurga alt tehtud löök viis meid 1:0 juhtima.

Omad võimalused olid ka külalistel ning korra käis pall Welco kauglöögist meie väravalatis.

Erik Žirov on nüüd juba kolm mängu järjest värava löönud.

Teiseks poolajaks läksid Arsen Katšmazovi ja Edgar Litovtšenko asemel platsile Richard Lepp ning sel hooajal meie eest alles esimese liigamängu pidanud Aleksandr Pruttšenko, mis tähendas, et Jürgen Kolgil ja Eduard Desjatskil tuli edurivist kaitseliini taanduda. Kahjuks tuleb tõdeda, et mängupilt neist vangerdustest ei paranenud.

Esialgu oli initsiatiiv siiski veel meie käes, kuid tasapisi sai ka Welco üha paremini mängu sisse. Lisaks sai meil 20 minutit enne kohtumise lõppu vigastada õhuvõitluses kukkunud keskkaitsja Ragnar Rebane. Kogu meeskonnaga teist väravat otsides tõusis meie kaitseliin päris kõrgele ning vastased üritasid mitmel korral pika palliga liini taha oma ründajatele jooksuvõimalusi tekitada.

Tosin minutit enne lõppu tehti ühele vastastest keskväljal viga ning Welco hispaanlane José Antonio Segura Real virutas oma 30 meetrilt karistuslöögist meie värava vasakusse alumisse nurka 1:1. Meie väravavaht Maksim Karach oli enne seda liigamängudes 272 minutit järjest oma seljataguse puhta hoidnud. Tema seeria on selles arvestuses meie klubi ajaloos pikkuselt kolmas, enamat on kahel korral (312 minutit ja 307 minutit) suutnud Tommy Tooming 2017. aastal ja samuti II liigas.

Viik meid ei rahuldanud ja ründasime veel suurte jõududega, kuid lõpuks jäid meile päris tühjad pihud, sest kolmandal lisaminutil pääses Welco mitme mehega kontrarünnakule ja lõi võiduvärava.

Järgmisel nädalal seisab meeskonnal ees kaks mängu võõrsil: kolmapäeval väikse karikasarja 1/16-finaal Maardu Linnameeskonnaga ja laupäeval liigamäng Ida-Virumaa FC Alliance U21-ga.