Esindusmeeskond alistas täna II liigas võõrsil Tallinna FC Ararat TTÜ 1:0 ja hoiab ida-põhjapiirkonnas nelja vooru järel teist kohta, kaotades liidriks olevale Narva Unitedile vaid punktiga.

Võiduvärava lõi tänases mängus Jürgen Kolk – 58. minutil andis Raul Rebane pika palli äärele Ragnar Rebasele, viimane tsenderdas trahvikasti, Kait Hinn keerutas pealelöögi tahaposti ja sealt põrkas pall Kolgi ette, kes rünnaku külma närviga resultatiivselt lõpetas.

„Mäng oli meie kontrolli all ja suutsime palliga mängides domineerida. Enamiku ajast toimus mäng keskväljal, kus püüdsime leida käike ettepoole. Vastane mängis kaitsest lähtuvalt ja ainult pikka palli kontratele või püüdis kasutada meie keskväljaeksimusi, mida kahjuks ka omajagu ette tuli. Enamik vastaste kontratest meile peavalu ei valmistanud, kuid mängu jooksul tekkis neil siiski paar väga ohtlikku momenti,” kommenteeris peatreener Jaanus Vislapuu.

Meie enda rünnakuehitus ei toiminud tema sõnul keskväljal küll alati suurepäraselt, aga mõlemal poolajal loodi siiski viis-kuus väga head väravavavõimalust. Kahjuks jäi vajaka rünnakute resultatiivsest lõpetamisest.

„Mängu lühidalt kokku võttes ütlekski, et lihtsalt väga halb realiseerimine oli. Oleksime võinud selle mängu vabalt ka 6:1 võita, aga ju siis ei pidanud seekord nii minema,” ütles Vislapuu.

Enne kohtumise lõppu oli meil kasutada penalti, mis võinuks mängu rahustada, aga seda ei realiseeritud ning mängu lõpp läks hoopis väga närviliseks ja inetuks, kus tehti palju vigu ja jagati kaarte.

„Peame rünnakul tegutsema jõulisemalt ja külmema närviga,” lausus Vislapuu. „Aga kõige tähtsam on, et kolm punkti koju tuli.”

Kui enne hooaja algust ütles ta, et hea saavutus oleks esimesest kuuest võõrsilmängust saada kaheksa-üheksa punkti, siis tegelikkuses jõuti üheksa punktini juba nelja mänguga.

Enne 29. aprillil koduväljakule pääsemist on meil ees veel kaks kohtumist võõrsil. Järgmisel laupäeval sõidetakse külla tabeli viimasele Maardu Linnameeskond II-le.