Tänases III liiga mängus viigistas Võru FC Helios II Vaimastveres 4:4 FC Äksi Wolvesiga.

Andis tunda, et seitsme päeva jooksul tuli duublil pidada juba kolmas mäng, ka vahetusmehi oli vaid üks. Lisaks ei leitud avapoolajal rohtu vastaste ründaja Marko Murumaa vastu, kelle vastu Gerrit Ziugand kaitses korduvalt hätta jäi.

Teisel poolajal lahendas kaitses äärt vahetanud Karl Jörgen Lööper „Murumaa probleemi”, mäng saadi käima ning tehti võimas come-back. Meie poolt avas skoori Sten Org, kes realiseeris kohe poolaja alguses Arlet Raha vastu tehtud vea järel antud penalti. Seejärel lõi kaks väravat Oleg Lepik, teise neist 90. minutil. Tagasitulek päädis teisel lisaminutil Siim Lepa poolt väravaesises saginas löödud viigiväravaga.

Järgmise mängu peab duubel tuleval reedel kodus SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ühendmeeskonnaga.

Oleg Lepik on viimase nelja mänguga löönud viis väravat.