II liiga põhja-idapiirkonna avaringi viimases kohtumises tuli meie meeskond eile võõrsil Jõgeva SK Noorus-96 vastu välja 0:2 kaotusseisust ja võitis mängu 3:2. Turniiri esimese poole järel ollakse tabelis viiendad.

Väljakuperemehed asusid kümmekond minutit enne esimese poolaja lõppu mängu juhtmima ning kohe teise poolaja alguses duubeldasid oma eduseisu.

Meie poolt avas skoori 64,. minutil Aleksandr Pruttšenko, kes sai paremal trahvikasti ääres palli, pettis kaks kaitsjat ilusti ära ja lõi vasaku jalaga 1:2.

Kuus minutit hiljem andis Arsen Katšmazov keskelt pika söödu ette, vastane pani talle jalga, aga kohtunik lasi meil edu mängida. Jõgeva mehed jäid tulemata jäänud suluseisuvilet ootama, meie poolt mängis aga Arlet Raha olukorra lõpuni ja viigistas.

Võiduvärava lõi 78. minutil Andre Väin. Ta sai keskel, karistusala joonel palli rinnale, vastane pani talle küll keha, aga Väin püsis jalul ja saatis palli postipõrkest väravasse.

Tabeli tipp on tihe. Liidrikohta hoiab 29 punktiga JK Narva Trans U21. FCI Tallinn kaotab piirilinna meeskonnale ühe, FA Tartu Kalev ja JK Sillamäe Kalev kahe, meie nelja ning Maardu Linnameeskond II viie punktiga. Narval ja Maardul on seejuures teistest üks mäng vähem peetud.

Teise ringi mängud algavad juba tuleval kolmapäeval, kui võõrustame FA Tartu Kalevit.