Duubel läks täna III liiga lõunapiirkonna sügisringi avanud kodumängu Põlva Lootosega Karl Martin Saare väravast esimese poolaja lõpus küll juhtima ning oli eduseisus enamiku edasisest mänguajast, kuid viimased kümme minutit läksid totaalselt aia taha ning leppida tuli valusa 1:3 kaotusega.

Määravaks said kaks pallikaotust keskväljal (81. ja 83. minutil), kummagi järel pääsesid põlvakad kontrarünnakule ja lahendasid selle resulatiivselt. 87. minutil vilistas kohtunik meie meestele olematu vea ning karistuslöögist põrutas Lootos veel korra palli kohavalikuga eksinud Hugo-Leon Leiesi selja taha.

Enne viimast kümmet õnnetut minutit olid mänguohjad enamjaolt meie käes, kuid kuidagi ei suudetud väravavõimalusi realiseerida. Hea mängu tegi ka külaliste väravavaht.

Ootamatu kaotus lükkas meid väljalangemistsooni piirile, mis tähendab, et jalad tuleb kõhu alt välja võtta. Järgmine III liiga mäng on tuleval laupäeval Väimelas turniiri liidri FC Tarvastuga.

Meie tänase ainsa värava lõi Karl Martin Saar.