Võru FC Helios II jätkab liikumist III liiga kursil – täna alistati võõrsil Viljandi JK Tulevik IV 4:1 (2:1) ja kasvatati võitluses IV liiga lõunapiirkonna teise koha eest vahe Pärnu Poseidoni duubliga kolmele punktile.

Avavärava lõi mängu 12. minutil Karl Martin Saar, kes vastaste kaitseliini taha jooksu peale hea söödu sai. Kümmekond minutit enne vaheajale minekut duubeldas ta väravaesisest sudimisest Heliose eduseisu, ent mõni minut hiljem avasid oma väravaarve ka väljakuperemehed.

Teisel poolajal püsis seis pikalt muutumatuna, enne kui Mait Raha 73. minutil meie kolmanda värava lõi.

Loetud minutid enne lõpuvilet lõi oma esimese liigamängude värava täiskasvanute seas Karl Jörgen Lööper. Ja veel millise! Vastaste nurgalöögi järel sai ta oma väljakupoolel palli, tõusis head kiirust näidates mööda vasakut äärt kaitsjatest mööda, keeras siis keskele ja lidus Tuleviku trahvikasti, kus jala välisküljega palli väravavõrku suunas.

Järgmise mängu peab duubel juba eeloleval laupäeval, kui võõrustab Väimelas Tõrva JK II meeskonda.

16aastane Karl Jörgen Lööper lõi täiskasvanute seas oma esimese liigamängude värava.