U9 poisid

Võru FC Heliose U9 vanuseklassi (2012.–2013. a sünd) poisid mängivad 2020. aastal kahe võistkonnaga Eesti noorte klubidevahelistel võistlustel B-taseme lõuna-läänepiirkonnas.


 
Punase võistkonna koosseis: Jakob Otto Jeedas, Tristan Jürisaar, Kairon Kuus, Andri Lubi, Karl Johannes Muts, Silven Ojaots, Stevin Ojaots, Bert Poola, Genor Raag, Steven Sisas, Stenar Suvi, Martin Timmi. Treener: Ragnar Rebane.


 
Kollase võistkonna koosseis: Ivo Hillep, Remi Ilves, Triston Joosu, Andreas Kalder, Silver Keel, Henri Kender, Steven Lees, Andrei Matetski, Stever Noortauts, Aron Oras, Cristofer Paidre, Otto-Oskar Palm, Devin Plado, Ruben Johannes Räim, Kristjan Saarts, Kristofer Sõrmus, Robert Timmo, Braian Vaglakes. Treener: Eduard Desjatski.

1. turniir (Võru)

14.08.2020 Võru FC Helios Kollane – Võru FC Helios Punane
14.08.2020 Võru FC Helios Kollane – FC Elva Punane
14.08.2020 Võru FC Helios Kollane – Tartu FC Santos Valge
14.08.2020 Võru FC Helios Punane – FC Elva Punane
14.08.2020 Võru FC Helios Punane – Tartu FC Santos Valge
14.08.2020 Võru FC Helios Kollane – Tartu JK Tammeka Valge
14.08.2020 Võru FC Helios Punane – Tartu JK Tammeka Valge

2. turniir (Otepää)

31.08.2020 Võru FC Helios Punane – Vändra JK Vaprus
31.08.2020 FC Otepää – Võru FC Helios Punane
31.08.2020 Võru FC Helios Punane – Pärnu JK Poseidon

3. turniir (Viljandi)

06.09.2020 Võru FC Helios Võru Punane – Pärnu JK Poseidon III
06.09.2020 Võru FC Helios Võru Punane – Tartu FC Santos Must
06.09.2020 Viljandi JK Tulevik Kollane – Võru FC Helios Punane
06.09.2020 Võru FC Helios Võru Punane – Vändra JK Vaprus

2. turniir (Vaimastvere)

08.09.2020 Jõgeva SK Noorus-96 I – Võru FC Helios Kollane
08.09.2020 Võru FC Helios Kollane – Põlva FC Lootos II
08.09.2020 Võru FC Helios Kollane – Tartu FC Santos Must

3. turniir (Elva)

13.09.2020 Võru FC Helios Võru Kollane – Tartu FC Helios Kollane
13.09.2020 Võru FC Helios Võru Kollane – Paide Linnameeskond
13.09.2020 FC Elva Roheline – Võru FC Helios Kollane

4. turniir (Tartu)

11.10.2020 Võru FC Helios Võru Kollane – Puhja SK Barca
11.10.2020 Võru FC Helios Võru Kollane – Jõgeva SK Noorus-96 II
11.10.2020 Tartu FC Santos Must – Võru FC Helios Kollane

4. turniir (Kilingi-Nõmme)

19.10.2020 Võru FC Helios Võru Punane – FC Kuressaare Sinine
19.10.2020 Võru FC Helios Võru Punane – Põlva FC Lootos II
19.10.2020 Pärnu JK Poseidon III – Võru FC Helios Punane

Võru FC Heliose noortevõistkonnad