Sel nädalal toimuval Sportland Elva Cupil on meie meeskonnad saavutanud juba kaks turniirivõitu.

U10 vanuseklassi B-taseme turniiril võitis esmaspäeval esikoha meie kollane meeskond. Alagrupis alistati Peipsi United Junior 3:1 ja Puhja SK 3:0, lisaks tehti väravateta viik Tartu WJK Santosega ja 1:1 viik Tartu FC Heliose punase meeskonnaga. Poolfinaalis võideti 1:1 lõppenud normaalaja järel penaltitega 3:2 Tartu Kalevi musta meeskonda ja esikohamängus saadi 3:0 jagu Peipsi United Juniorist.

Punane meeskond jäi ühe võidu ja kahe kaotusega oma alagrupis küll neljandaks, aga võitis seejärel kohamängudes esmalt Puhja SK 1:0 ja seejärel ka Tartu Heliose punase tiimi samuti 1:0 ning lõpetas turniiri viienda kohaga.

Täna kordas aasta vanemate poiste kahe päeva tagust saavutust meie U9 meeskond, lisaks teeniti ka neljas koht.

Teel turniirivõidule võitis meie punane meeskond esmalt esikoha oma alagrupis, kus alistati FC Otepää 2:0 ja Tartu Kalevi must meeskond 4:1 ning tehti 2:2 viik FC Elva valge meeskonna ja 0:0 viik Viljandi Tulevikuga. 1.–3. koha mängudes võideti Puhja SK-d 5:1 ja FC Elva punast meeskonda 1:0.

Kollane meeskond sai alagrupis samuti kirja kaks võitu (Tartu Tammeka sinine tiim alistati 3:) ja Viljandi Tuleviku kollane tiim 3:0) ja kaks viiki (Puhja SK-ga 2:2, Tartu Kalevi rohelise tiimiga 1:1), kuid jäi Puhja järel teiseks. 4.–6. koha mängudes alistati Tammeka valge meeskond 6:0 ja FC Elva valge meeskond 2:1.

Meie U12 poisid tulid eile seitsme meeskonna konkurentsis neljandaks. Kuuest mängust võideti kaks, viigistati kaks ja kaotati samuti kaks.

U11 turniiril mõlema meie tiimi tulemused tühistati, sest meeskondades oli juhendi eksliku tõlgendamise tõttu lubatust vanemaid mängijaid.

Meie U10 tiimid Sportland Elva Cupil.

Meie U10 tiimid Sportland Elva Cupil.

Tulemused: U12, U10, U9