Ka sel aastal mängib meie esindusmeeskond Esiliiga B hooajaks valmistudes Taliturniiril. Ühtlasi on nüüd pea sajaprotsendiliselt kindel, et Võru FC Helios II tänavu III liigas ei osale ja meie esinduse duubelmeeskonnaks on II liigas mängiv Tartu FC Helios.

Taliturniiri esimese mängu peab meie meeskond juba sel pühapäeval, 26. jaanuaril Viimsi JK-ga.

„Esimeses mängus mängitame ühel poolajal oma noori ja teisel Tartu Heliose mängijaid, kuna saaliliigaga seoses ei saa me oma meestele praegu rohkem koormust anda,” ütles meeskonna treener ja klubi tegevjuht Jaanus Vislapuu.

Esindusmeeskond on tema sõnul praeguse seisuga enam-vähem komplekteeritud. Paari mängijat, eeskätt ühte keskkaitsjat ja ühte tipuründajat siiski veel otsitakse.

Taliturniiril mängime veel Läänemaa JK (31. jaanuaril), Keila JK (9. veebruaril), Paide Linnameeskonna U21 rivistuse (16. veebruaril) ja JK Tabasaluga (24. veebruaril). Kõik mängud peetakse Tallinnas EJLi jalgpallihallis

Tartu Helios on tänavu meie duubliks seepärast, et me Esiliiga B-s konkurentsivõimelisemad oleksime. Ka pole kahjuks Võrus nii palju arvestatavaid mängumehi, et saaks III liiga 22 mänguks teise meeskonna korralikult kokku panna.

„Kõik, kes vähegi kannatab, registreerime esindusmeeskonda, teised hakkavad mängima rahvaliigat. Järgmine aasta paneme võib-olla jälle oma duubli välja, kui noori rohkem peale tuleb,” lausus Vislapuu.

Kõik Taliturniiri mängud peetakse EJLi jalgpallihallis.