Meie meeskond kaotas täna IV liigas koduplatsil Suure-Jaani Unitedile 1:8.

13. kuupäev andis endast aimu juba 13 sekundit pärast avavilet, kui kaotusseisu jäädi – lahtilöögi järel mängisid vastased pika palli ette, meie keskkaitsja Priit Tiks kaotas õhuvõitluse ja halvimast päästa ei suutnud ka väravavaht Indrek Ivask.

Üritasime kiiresti tasuväravat lüüa ja peagi tabas Brett Piir ka posti, aga enamat surve ei andnud ning poolaja keskel lõid hoopis külalised kontrarünnakust oma teise värava. Suure-Jaani kolmanda värava võib vähemalt osaliselt ajada mängu kohtuniku Johann Kuldmäe kraesse, kes vahetult enne värava toonud situatsiooni vaatamata äärekohtuniku ägedale liputööle ja ka suulisele teavitamisele ei märganud, et pall külaliste mängijast audis käis.

Edasine mäng kinnitas, et nii meie kaitsjatel kui ka väravahil on täiesti must päev – eksiti rumalalt ja lihtsates olukordades. Ainsaks helgeks momendiks jäi värav, mille lõi Rene Zahknalt hea söödu saanud Kerrit Kaldaru.

Teisel poolajal jätkus mäng samas võtmes. Üritasime, näitasime kohati päris kena söödumängu ja jõudsime korduvalt vastaste trahvikastini, aga kordagi ei leidunud meest, kes rünnaku resultatiivselt lõpetanuks. Kogu poolaja jooksul tehti vaid üks pealelöök, mis raamidesse läks. Pruukis aga kaitses veidikenegi eksida, kui külalised selle kohe otsekui mängeldes väravaga ära karistasid.

Tänast kohtunikutööd iseloomustas treener Vjatšeslav Vassilenko vahetult pärast mängu vaid ühe sõnaga – uskumatu!

Järgmise mängu peab liigatabelis seitsmendaks langenud meeskond tuleval laupäeval samuti Väimelas, kui võõrustatakse Tartu FC Bronx Woodi.

FC Helios Võru - Suure-Jaani United
Meie ainsa värava lõi täna Kerrit Kaldaru.