Esiliiga B tänases kodumängus JK Tabasaluga tuli meie esindusmeskonnal vastu võtta valus 0:3 kaotus.

„Meie selle hooaja kõige halvem mäng, raiusime järjest praaki. Ka kõige kvaliteetsemad mängijad, kes tavaliselt ei eksi, eksisid järjest lihtsates olukordades,” ütles meeskonna peatreener Jaanus Vislapuu.

Tabasalu läks juba 2. minutil juhtima ning lisas poolaja lõpus veel kaks täistabamust. „Kõik kolm väravat ehitasime endale ise. Vastane midagi üle mõistuse ägedat või keerulist ei teinud, meie enda suured eksimused,” kommenteeris Vislapuu.

Teisele poolajale läksime julmalt kõrge pressiga peale ja võtsime riske, et vahet vähendada, kahjuks see ei õnnestunud. Poolikuid võimalusi tekkis küll rohkem kui esimesel poolajal, aga rünnakute edukas lõpetamine jäi söödukvaliteedi taha – eksisime väga lihtsate söötudega ja ei suutnud lõpplahendusi luua. Vastastelgi oli veel paar üliohtlikku momenti, aga nemadki ei löönud neid rohkem ära.

Kahjuks tuli meil üsna teise poolaja alguses teha ka kaks sunnitud vahetust, sest Arsen Katšmazov ja Eduard Desjatski said vigastada.

Lõpuvile kõlades tuli tõdeda, et Tabasalu vastu tuli hooaja kolmas kaotus, tänase vastase punktiarvest ligi poole moodustavad aga meilt võetud punktid.

„Kõik kolm mängu on olnud erineva iseloomuga, aga jah, Tabasalu on selline sats see hooaeg, kellega me ei saa hakkama. Ei oska öelda, miks see niimoodi on, aga neljandas mängus kindlasti püüame võita,” ütles Vislapuu.

Treener Jaanus Vislapuu on mõtlik – Tabasalu meeskonnalt pole meil õnnestunud veel ühtegi punkti võtta.

Täna käisid platsil ka suvises üleminekuaknas meeskonnaga liitunud Sander Taan ja Andres Verst, kuid päästeinglit polnud neiistki.

„Ega kellegi esitusega ei saa rahule jääda, kui seis on 0:3. Tuleb lihtsalt juurde panna ja nendel meestel ka vormi koguda, aga arvestades, et pikk hooaeg on meil veel minna ja vigastusi tänavu päris palju, siis on iga mees meile vajalik,” rääkis Vislapuu.

Liigas püsime 13 vooru enne hooaja lõppu endiselt kuuendal kohal, kuid jälitajad on viimaste mängudega vahet vähendanud ja ise oleme punkte kaotanud just tabelis meist tagapool olevatele meeskondadele.

„Ju me siis peame need punktid kuskilt mujalt võtma. Nagu hooaja esimene pool näitas, siis suutsime punkte võõrsilt isegi rohkem võtta kui kodust ja nüüd on mitmed võõrsilmängud tulekul. Loodan, et saame korraliku koosseisuga mängida ja tänased vigastused ei hakka järgmisi mänge mõjutama,” ütles Vislapuu.

Juba nädala pärast üritame Vändras sealselt Vapruselt punkte näpistada.

Protokoll
Pildid