II liiga 8. voorus pidas meie meeskond Rakvere JK Tarvaga tulise lahingu, kus jäime kolmel korral kaotusseisu ja lõime ka omavärava, aga lõpuks õnnestus 4:4 viigi eest üks punkt ikkagi koju jätta.

Ehkki juba teist järjestikust mängu puudus meil vigastuspausil olev kapten Eduard Desjatski, samuti teine ääreründaja Jürgen Kolk, alustasime hoogsalt. Väravavõimalusi hakkaski kohe tekkima, kahjuks oli aga Vladislav Valladesil ja Aleksandr Pruttšenkol sihik paigast ära ning nende löögid läksid mööda. Ühe nurgalöögi järel käis Mairo Reinsaare kõksust pall ka latis, kuid vastase puuri meie mehed seda kuidagi ei saanud.

Tarvas sai tasapisi mängu üha paremini sisse ning asus 29. minutil vasturünnakust kohtumist ka juhtima. Eduseisus ei lastud külalistel siiski kaua olla, sest vaid kaks minuti hiljem tõstis Pruttšenko ligi 20 meetrilt palli pehmelt üle väravast veidi liiga kaugel väljas olnud Tarva puurivahi ja viigistas.

Kahjuks tuli meil vaheajale minna ikkagi kaotusseisus, sest teisel lisaminutil eksis Reinsaar oma väljakupoolel sööduga, Tarvas pääses kiirrünnakusse ja realiseeris selle kliinilise täpsusega.

Kohe teise poolaja alguses viigistasime taas, aega kulus selleks vaid 12 sekundit. Vahetusest mängu tulnud Sten Org andis söödu Tarva värava alla, pall ripsas ühte külalistest ja sattus Aimar Vendelini ette, kes lõi kümnelt meetrilt 2:2.

Aimar Vendelin ja Andre Väin rõõmustavad pärast 2:2 viigiväravat, mis sündis teise poolaja 12. sekundil.

Järgmised paarkümmend minutit oleks parem unustada. 53. minutil andsid vastased pikka palli ette, meie äärekaitsja Karl Jörgen Lööper üritas seda peaga väravavahile lükata, aga lõi omavärava. 64. minutil ei suutnud kaitsjad Tarva karistuslöögi järel palli puhtaks lüüa ning külalised läksid juba kahe väravaga ette.

Tugeva lõpuspurdiga õnnestus punkt siiski päästa = 73. minutil saatis Raul Rebane peaga palli vastaste trahvikasti, kus Pruttšenko mitme mängija vahelt läbi puges ja täpselt ette nurka 2:3 lõi. Kümme minutit hiljem andis Vendelin täpse söödu värava alla ja Andre Väin tegi seisuks 4:4. Veidi hiljem oli Väinal hea võimalus ka võiduvärav lüüa, kuid Tarva väravavaht tõrjus löögi.

Järgmine mäng on meie meestel 24. juulil ja samuti Võrus. Siis on vastaseks Põhja-Tallinna JK Volta.