Meie meeskond alistas täna Tallinnas Lasnamäe FC Ajaxi 5:0 ja jätkab II liiga põhja-idapiirkonnas viiendal kohal.

Tabelis eelviimasel kohal olev Ajax kuigi kõva vastupanu ei osutanud. Juhtima pääsesime 15. minutil, kui pärast kaheaastast pausi meie eest come-backi teinud Sören Veiolainen Aleksandr Pruttšenko hea läbisöödu järel vastaste väravavahiga üks ühele pääses ja olukorra kindalt realiseeris.

Teist poolaega oli mängitud veerand tundi, kui Aimar Vendelinile trahvikastis tagant selga joosti ning kohtunik meie kasuks 11 meetri karistuslöögi andis. Pruttšenko lõi penalti kindlalt vasaku posti kõrvale ja juhtisime 2:0.

70. minutil andis Vendelin paremlt poolt karistusala äärest tsenderduse ja pall vajus ilusti täpselt lati alla – 3:0.

Tosin minutit enne mängu lõppu jäi Ajax kümnekesi, sest üks nende mängijaist sai teise kollase kaardi. Arvulises ülekaalus lõime veel kaks väravat: esmalt sahises Ajaxi väravavõrk 79. minutil Veiolaineni keskelt, kuuelt-seitsmelt meetrilt sooritatud löögist ning kolm minutit hiljem saatis Vendelin karistusala joonelt palli veelkord lati alla.

Kokkuvõttes kindel võit, kuid kahju on realiseerimata jäänud võimalustest, mida kogunes kahe poolaja peale sama palju või isegi rohkemgi, kui väravaid.

Järgmise mängu peame tuleval laupäeval Võrus FC Elva II-ga.