Võru FC Helios ja OÜ Valga Puu otsustasid pikendada juba ligi kaheksa aastat väldanud head koostööd veel kolme aasta võrra.

OÜ Valga Puu alustas meie klubi noortetöö toetamist 2013. aastal ning soovib noortespordi arengusse Kagu-Eestis jätkuvalt panustada.

„Valga Puu ja Võru FC Heliose koostöö on kestnud juba pikki aastaid ja meil on siiralt hea meel, et jätkame samal suunal. Noored on meie tulevik ning tänaste nutikate ahvatluste ulatusliku surve all on eriti oluline panustada noorte füüsilistesse harrastustesse ja saada lapsed sportima. Täname Võru FC Heliost selle eest!” ütles OÜ Valga Puu juhatuse liige Mihkel Matsin.

Võru FC Heliose tegevjuht Jaanus Vislapuu tunneb heameelt, et praegusel keerulisel ajal otsustas Valga Puu klubi toetamist jätkata.

„Ajal, kui paljud noored on kodudes nutiekraanide taga ja sportimisharjumused kipuvad manduma, on igasugune toetus väga oluline ning loodame, et suudame ka keerulistest aegadest võitjana välja tulla. Kutsume kõiki lapsi, noori ja ka täiskasvanuid iga päev sportima, miks mitte teha seda jalgpalli mängides. Kohe on kevad käes ja meil on muru aastaringi roheline! Suur tänu Valga Puule!”

OÜ Valga Puu on 1999. aastal asutatud metsamajandusettevõte, mis kuulub bioenergeetika arendamise ja taastuvenergia tootmisega tegelevasse kontserni AS Graanul Invest. OÜ Valga Puu rolliks on graanulitehaste varustamine ümarpuidu ja puiduhakkega ning seda tehes on kasvatud Eesti üheks suuremaks metsamajandamise ettevõtteks, mis teeb metsas kõik vajalikud tööd alates metsa istutamisest kuni lõppraieni ning tegeleb ka teede ehituse ja metsakuivendusega.

OÜ Valga Puu juhatuse liige Mihkel Matsin (vasakul) ja Võru FC Heliose tegevjuht Jaanus Vislapuu.