Klubi esindusmeeskond võitis täna Tartus sealse Heliose 4:0 ning lõpetas IV liiga lõunapiirkonnas neljanda kohaga.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel pandi oma ülekaal kohtumise teises pooles maksma. Väravad lõid Tauno Kikas, Jaagup Abel, Brett Piir ja Karel Räppo.

„Ei olnud kõige kergem mäng, algus oli krobeline. Vastane üritas kohe kõrget pressi teha, et mitte anda meile aega kombineerida,” ütles meeskonna treener Vjatšeslav Vassilenko. „Teist poolaega alustasime paremini, vastane andis meile rohkem ruumi ja mäng võttis teise ilme – saime rohkem palli kontrollida ja siis hakkasid ka ohtlikud momendid tekkima.”

Tema sõnul üritasid tartlased pärast võrulaste esimest väravat jälle kõrget pressi teha. „Meile see nüüd sobis, ründajatel oli ees rohkem ruumi ja tekkisid veel ohtlikke momente. Ääred töötasid ilusti ja ründajad lõid oma võimalused ära,” lausus Vassilenko.

Ta tänas kõiki, kes mängule said tulla ja endast kõik andsid, et hooaeg võiduga lõpetada.

„Hooaeg ei olnud kõige parem, eriti lõpp, kui oli probleeme. Algus oli päris okei ja tundus, et kõik sujub, aga mida lõpu poole, seda raskemaks läks. Kõik vastased olid siiski mängitavad, välja arvatud Tammeka, kel kvaliteeti teistest rohkem,” rääkis Vassilenko kokkuvõtteks. „Hooaja lõpus andsime juba noortele rohkem mänguaega, nad said ilusti hakkama. Loodan, et järgmisel hooajal õnnestub III liigasse tõusta.”

Tänavu tõusevad III liigasse otse kaks paremat, Tartu JK Tammeka U19 ja FC Jõgeva Wolves, kolmandaks tulnud Viljandi JK Tuleviku III meeskonnal seisavad ees üleminekumängud Põlva FC Lootosega.